Kısaca Alp Reklam

Alp Reklam, 1988 Mayıs ayında İstanbul – Beykoz - Paşabahçe de hizmet vermeye başlamıştır, halen Beykoz da hizmet vermeye devam eden Alp Reklam Çubuklu da ikamet etmektedir. Aile şirketi olarak babadan, oğullarına devam eden ve bugüne kadar müşterilerinin her zaman memnuniyetini sağlamış Alp Reklam, oğullarıyla beraber şirketi yürütmeye devam etmektedir.

 

Tabela sektöründe en önemli unsur, müşterinin güveni kazanmak ve zamanında işi deadline tarihinde teslim etmektir. Alp Reklam, bu konuda müşterilerinin her zaman güveni boşa çıkarmamıştır. Kullanılan malzemelerin kalitesi, her işi kendi işiymiş gibi sahiplenip özen ile üretilmesi ve işçilikten hizmet anlayışından hiç bir zaman ödün vermemiştir. Çalışanlarımız Üniversite mezunudur. Kurucu Süleyman SAKLI emekli tarih öğretmenidir. Oğlu Gökalp Marmara Üniversitesi antrenörlük mezunu ve Alperen İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunudur. Kendileri aynı zamanda farklı dallarda milli sporcu olup toplumda kendilerine bir statü edinmiş insanlardır. Mevcut diğer çalışanlarımız genç, dinamik ve yine üniversite mezunu veya halen okuyan insanlardır.

Tercih edilmemizde bir diğer büyük faktöründe işin birinci elden çıkması ve muhatap aldığın insan üzerinden işin sonuçlandırılmasıdır. Kapitalizm anlayışından uzak, bir takım, bir aile olarak, bir bütün olarak hizmet vermektedir.

 

Vizyonumuz

Alp Reklam olarak, güncel tasarım teknolojilerini kullanarak, profesyonel ekibimiz ve sizinle birlikte, içimizdeki profesyonel ruhu her zaman koruyarak, kurumunuzun imajını güçlendirip, ürün ve hizmetinizin doğru tanıtımını ve yeniliği çok daha kısa bir sürede ve çok daha ekonomik yoldan ilgili kitleye duyurmanızı sağlamak amacıyla sizin için en uygun çalışmaları hedeflemekteyiz.