Hakkımızda


Vol Grafik bir Alp Reklam yan kuruluşudur.

www.Volgafik.com

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Bizde bu süreci size, yaratıcı ve kendini sürekli geliştirmekte olan ekibimiz ile profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Tasarım anlayışımız gereği daha önce yapılmış işlerden örnekler alarak ortaya bir iş çıkartmayı reddediyoruz. Tasarımlarımızı konu ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucunca kendimize özgü ve size özel bir şekilde sunuyoruz. Çünkü biz sanat ile uğraşıyoruz !

 

Broşür ve Katalog Tasarımı

Alıcılara ürününüzü satın almaları için bir neden vermek veya kendi markanız hakkında ayrıntılı bilgi vermek katalog ve broşür tasarımının genel amacıdır. Firmanız hakkında detaylı bilgilere yer veren kataloglar, ürünleriniz ve hizmetlerinizi etkileyici bir biçimde alıcıya ulaşmasını sağlamalıdır.

Billboard Tasarımı

Billboard; Demir ve alüminyumdan imal edilen, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan ve yaygın olarak kullanılan açık hava reklam araçlarıdır. Bilindiği gibi reklamcılık, insanı evinde, işinde, açık havada yakalamaya çalışmakta ve mesajları iletmeye çalışmaktadır.

Afiş Tasarımı

Afiş veya poster Türk Dil Kurumu’nun tanımına göre; “bir şeyi duyurmak veya tanıtmak için hazırlanan, kalabalığın görebileceği yere asılmış, genellikle resimli duvar ilanı, ası” şeklinde tanımlanmaktadır. Afiş, reklam ya da propaganda yapmak, bir oyun, sergi, ürün ve benzerlerinin duyurulmasında kullanılır.

Logo Ve Amblem Tasarımı

Vereceğiniz brif sonrasında arkanıza yaslanıp gerisini bize bırakın. Tasarım anlayışımız gereği benzersiz ve size özel tasarladığımız, firmanız ve ürünleriniz için profesyonel logo ve amblem çalışmaları yapıyoruz.

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj bizim için, ürününüzün diğer ürünlerden sıyrılarak ben buradayım, beni tercih edin deme şeklidir. Ürünlerinizin tüketici tarafından cezbedici bir ambalaja sahip olmasını, görselliğin ve renklerin tüketici üzerinde bırakacağı satın alma arzusunu profesyonel bir biçimde tasarlanmış ambalajlarımız ile sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Bizim için kurumsal kimlik firmanızın dış dünyaya bakan yüzüdür. Yüzünüz kendini ne kadar iyi şekilde ifade ederse, firmanızın saygınlığı bir o kadar yükselir ve markalaşma yolunda büyük adımlarla ilerlersiniz. Volgrafik markanız için en uygun kimliği oluşturmak ve her türlü kampanyanızı geliştirmek için bütün tecrübesi ile hizmetinizde.

Bizimle Çalışmak İstermisiniz. İrtibat İçin Lütfen…